Skup pojazdów

Prowadzimy skup pojazdów, które ze względu na swój wiek, stan techniczny lub stan powypadkowy nie mogę być dłużej eksploatowane.

Do kasacji skupujemy auta całe. Nie pobieramy opłat za złomowanie. W przypadku, gdy auto jest niekompletne pobieramy opłatę uzależnioną od niekompletności pojazdu.

W ramach usługi złomowania pojazdu wystawiamy zaświadczenia o demontażu, unieważniamy dowody rejestracyjne, karty pojazdów oraz tablice rejestracyjne.

Każde auto poddawane jest profesjonalnej wycenie. Wstępną wycenę otrzymasz kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Pamiętaj byś przed rozmową przygotował takie informacje jak: typ, marka, model, rocznik parametry techniczne, opis oraz zdjęcie samochodu.

 

 

Jak zezłomować auto?

1

Zgłoś pojazd.

Wysyłasz zgłoszenie. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z wyceną czy transportem auta do stacji.

2

Przekaż auto i otrzymaj gotówkę.

Płacimy za każdy przyjęty pojazd. Przekazując samochód musisz posiadać dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu.

3

Skompletuj niezbędną dokumentację.

Otrzymujesz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu auta. To legalny dokument. Na jego podstawie możesz starać się m.in. o zwrot z polisy OC.

 

 

Jakich dokumentów potrzebujesz?

  • Dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu (jeśli była wydana).

  • Umowy/umów kupna jeśli pojazd nie był przerejestrowany. Konieczna jest ciągłość właścicieli pomiędzy osobą z dowodu rejestracyjnego, a ostatnią umową kupna.

  • Faktury sprzedaży pojazdu do kasacji (jeśli pojazd był zarejestrowany na firmę bądź właściciel prowadził działalność gospodarczą).

  • Dowodu osobistego właściciela pojazdu i współwłaściciela (jeżeli jest wpisany do dowodu rejestracyjnego bądź umowy kupna pojazdu).

Pamiętaj!

Kasacja pojazdu zarejestrowanego w Polsce może odbyć się tylko na podstawie dowodu rejestracyjnego pojazdu lub zaświadczenia z Wydziału Komunikacji wydawanego na żądanie właściciela, a zawierającego dane z dowodu rejestracyjnego. Honorujemy kopię dowodu rejestracyjnego potwierdzoną przez Wydział Komunikacji stosowną pieczęcią.

Uwaga!

Policyjne zaświadczenie o zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego nie jest dokumentem uprawniającym do kasacji. Pojazdy zarejestrowane za granicą muszą mieć tamtejszy dowód rejestracyjny oraz dokument poświadczający o własności pojazdu.

Pamiętajmy: złomowanie samochodów to obowiązek wynikający z Ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Zadzwoń do nas i już dziś dowiedz się, ile dostaniesz za swój samochód. Tel. 722 500 700

Czekaj, trwa wysyłanie ...
zamknij
preloader